خرید فنر قالب شبستری 

فنر قالب شبستری یکی از انواع فنر قالب های موجود در بازار میباشد که سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با فنر قالب شبستری، دسته بندی و مطرح گردیده است. شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در رابطه با فنر قالب شبستری در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید. همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتزآپ نیز در خدمت شما هستیم. همچنین در ادامه کاتالوگ فنر شبستری نیز آمده است که میتوانید آن را دانلود کنید.

کاتالوگ فنر قالب شبستری

فنر قالب شبستری

کاتالوگ فنر kalipyansan

فنر شبستری

فنر شبستری

سوال : شما فنر شبستری دارید ؟ خیر. اولا آقای شبستری فنر هایی را با برندهای مختلف برای فروش دارند و شبستری یک برند نیست . ما نیز نماینده شرکت Kalibyansan ترکیه هستیم و فنر های آقای شبستری را نداریم ما محصولات شرکت Kalibyansan  را عرضه می کنیم. خوشبختانه فنرهای قالب استاندارد هستند و از نظر ابعادی مشابه اند. و میتوانید به جای هم بکار بگیرید. برای خرید فنر قالب سازی اینجا ( خرید فنر قالب ) کلیک کنید. یا با شماره تلفن 02140663543 تماس بگیرید. فنر قالب شبستری

فنر قالب شبستری

ما نماینده محصولات عرضه شده توسط شرکت آقای شبستری نیستیم و محصولات این شرکت را نمی فروشیم. همانطور که در بالاتر گفته شد ما نماینده شرکت Kalibyansan ترکیه هستیم و محصولات شرکت Kalibyansan را می فروشیم. با یک سرچ کوتاه می توانید نمایندگی های ایشان و راه های ارتباطی با ایشان را پیدا کنید.

خرید فنر قالب شبستری

 

کاتالوگ فنر قالب شبستری

همچین گفتیم که ما نماینده شرکت kalipyansan ترکیه هستیم و فنر قالب سازی های این شرکت را موجود داریم.

جهت دانلود کاتالوگ فنر شبستری کلیک کنید.

 همچنین برای خرید و استعلام قیمت میتوانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید.

خرید فنر شبستری

 

خرید فنر قالب استاندارد شبستری

جهت اطلاعات بیشتر و خرید فنر قالب kalipyansan ترکیه با تلفن 40663543-021 و یا 09121473023 تماس حاصل فرمایید. آدرس فروشگاه ما : تهران، شادآباد، خیابان هفده شهریور، بین پانزده متری اول و دوم، پاساژ خسروان،‌ واحد 41

 

فنر قالب سازی شبستری

فنر قالب سازی شبستری

فنر قالب چیست؟

همانطور که میدانید ، فنر قالب سازی یکی از تجهیزات مهم قالب است. فنر های قالب معمولا با مفتول هایی با مقطع مستطیل تولید می شوند و متناسب با میزان بار گذاری روی آن ها ، رنگ آمیزی می شود. این فنر ها معمولا دارای استحکام بالا است و به همین دلیل در صنایع دیگر هم مرسوم شده است. معمولا فنر های قالب نیروی بیشتری را میتوانند نسبت به مقدار فشرده شدنشان تولید کنند. در ساخت فنر قالب از فولاد های روغنی و کروم استفاده میشود. کروم باعث مقاوم تر شدن فنر قالب در برابر سایش میشود ، به همین دلیل در ساخت فنر قالب از کروم استفاده میکنند تا سایش کمتر و در نتیجه عمر بیشتری داشته باشد. 

 
نصب و نگهداری فنر قالب چگونه است؟

در رابطه با نصب اصولی و افزایش طول عمر فنر قالب نکاتی وجود دارد که رعایت آن ها میتواند جلوی شکسته شدن فنر قالب و یا کاهش عمر آن را بگیرد و در نتیجه باعث کاهش هزینه ها شود. توصیه میشو مقاله ی نصب و نگهداری فنر قالب را مشاهده کنید. این مقاله شامل متن و فیلم است.

کالای ابزار شبستری

2 نظر در “خرید فنر قالب شبستری – فنر قالب سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *