کاتالوگ فنر شبستری

کاتالوگ فنر شبستری آماده دانلود است. روی آیکن زیر کلیک کنید.

فنر قالب شبستری

کاتالوگ فنر قالب

سوالات متداول در مورد فنرهای قالب

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با فنرهای قالب دسته بندی و مطرح گردیده است. شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید. همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید در خدمت شما هستم و در حد توان پاسخگو خواهم بود.

دیتاشیت فنر شبستری

در پی دی اف ابتدای همین صفحه دیتاشیت فنرهای آقای شبستری آورده شده است. در این دیتاشیت ها ابعاد فنرها به‌همراه کدهای رنگی و همچنین میزان باری را که می توانند تحمل کنند آورده شده است.

فنر قالب Kalipyansan

تمامی عکس هایی که در این صفحه مشاهده کردید، فنرهای Kalipyansan ساخت ترکیه است و در ایران موجودی دارد. بله شما می توانید به‌جای فنر Kalipyansan از فنرهای آقای شبستری استفاده نمایید و یا به‌جای فنرهای آقای شبستری از فنرهای Kalipyansan استفاده کنید. هر دو برند دارای استاندارد ISO10243 است و ابعاد و مشخصات برابر دارد.

کاتالوگ فنر شبستری

 

جدول فنر شبستری

اگر منظورتان از “جدول فنر”  همان مشخصات ابعادی و میزان تحمل نیرو توسط فنر است در پی دی اف بالای همین صفحه قابل دسترسی است . در این جداول میزان بارگذاری روی فنرها، حداکثر میزان جمع شده فنر و ابعاد فنر آورده شده است. برای آشنایی بیشتر با مشخصات فنر و ارتباط آن با جداول موجود توصیه میکنم فیلم فارسی فنر قالب چیست و همچنین فیلم فارسی نکات نصب و نگهداری فنر قالب را ببینید. در این فیلم نکات زیادی در رابطه با نصب و نگهداری فنر قالب در جهت افزایش طول عمر آن گفته شده است که میتواند بسیار کاربردی باشد.

ابعاد فنر شبستری

در جداول موجود در پی دی اف بالا ابعاد تمام قسمت های فنر آورده شده است، ولی در ارتباط با خرید فنر قالب کافی است که فقط قطر خارجی فنر، طول فنر و رنگ فنر را بدانید. از آن‌جا که این فنر ها استاندارد هستند با دادن این سه مشخصه،  میتوانید فنر مطلوب خود را بخرید. و داشتن تمامی ابعاد برای خرید لازم نیست.

 

اگر قصد خرید فنر قالب دارید، روی خرید فنر قالب سازی کلیک کنید و یا با شماره تلفن 02140663543 و یا 09121473023 تماس بگیرید.

کاتالوک special springs

فنر اسپشیال