در این مقاله در رابطه با یکی از معروف‌ترین برندهای ایتالیایی تولید فنر قالب سازی به نام Ferper Spring صحبت می‌کنیم که با نوآوری بالایی به تولید این قطعه می‌پردازد.

فنر قالب ایتالیایی

قبل از پرداختن به فنر قالب سازی Ferper Spring برند ایتالیایی به انواع این قطعه می‌پردازیم. در ابتدا ساخت فنر از فرآیند گرم‌کاری حین پیچیدن فنر ساخته شد و پس از مدتی با استفاده از ماشین‌های تمام اتوماتیک مانند CNC و NC به روش مدرن تولید گردید.

فنر نوع قالب‌سازی برحسب نیرویی که به آن وارد می‌شود ظاهر و رنگ متفاوتی را داراست و انواع آن را می‌توانید در زیر مشاهده کنید :

سبز روشن خیلی سبک یا VL، سبز سبک V، آبی متوسط B، قرمز سنگین R، زرد خیلی سنگین G، نقره‌ای فوق سنگین A و سفید بیش از حد سنگین W.

 

فنر قالب ایتالیایی اصل

فنر Ferper Spring برند ایتالیایی

با گسترش تکنولوژی و علم ارتباطات شرکت‌های بسیاری به تولید فنر قالبسازی روی آوردند و یکی از شرکت‌های معروف ایتالیایی که در تولید فنر قالبسازی نیز مهارت بالایی دارد برندFerper Spring  است. شرکتFerper Spring  تولید قطعات مختلفی را از جمله پین و میله‌های امنیتی، قطعات OEM برای سیستم‌های ترمز، نوار و قطعات جوش داده شده و غیره را تولید و به بازار عرضه می‌کند.

توصیه میشه فیلم روش‌های نصب و نگهداری فنر قالب را مشاهده کنید.

این شرکت باسابقه ایتالیایی دارای گواهینامه‌های ISO 9001، ISO 45001، ISO14001 و IATF 16949 است و در کشورهای مختلفی محصولات خود را به بازار جهانی عرضه می‌کند. شرکتFerper Spring  همیشه با آخرین تحولات در بخش طراحی همراه بوده و با تیمی متشکل از کارشناسان جوان و باتجربه بخش طراحی مهندسی را تشکیل داده است.

از جمله ویژگی‌های مهم مهندسی داخلی این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • توسعه محصولات جدید.
  • طراحی منحصربه فرد.
  • توسعه تجهیزات سفارشی برای تولید ماشین آلات در کاربردهای خاص.

فنر قالب شرکتFerper Spring  با کیفیت بالایی به بازار عرضه می‌گردد و با توجه به تولید سیم، نوار و لوله از سال 1994 سابقه طولانی در عرضه دارد.

از ویژگی‌های مهم فنرهای شرکت Ferper Spring می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • کیفیت بالا در طراحی فنرهای قالب به روز
  • نمونه‌سازی سریع
  • دقت در پردازش

 

قیمت فنر قالبسازی Ferper Spring برند ایتالیایی + خرید و فروش

با اینکه مدیران شرکت Ferper Spring علاقه زیادی برای سرمایه‌گذاری در بازار ایران دارند ولی هنوز این امکان به وجود نیامده که فنرهای Ferper Spring وارد بازار خرید و فروش فنرهای قالب سازی ایران شوند. البته شما می‌توانید جهت خرید فنر قالب کلیک کنید و یا با شماره تلفن 02140663543 و یا 09121473023 تماس بگیرید.

فنر قالب ترکیه

اگر بدنبال یک فنر خوب و برند دار هستید فنر قالب شرکتkalipyansan  ترکیه را به‌شما پیشنهاد می کنیم. جهت آشنایی بیشتر با این فنر می توانید فیلم فارسی ” فنر قالب چیست ؟” را ببینید. همچنین می توانید توصیه ها و نکات کلیدی استفاده از فنر قالب را در فیلم فارسی “روش های نصب و نگهداری فنر قالب” ببینید . همچنین جهت خرید فنر قالب کلیک کنید و یا با شماره تلفن 02140663543 و یا 09121473023 تماس بگیرید.

خطکش دستگاه تزریق پلاستیک

اگر در زمینه تزریق پلاستیک فعالیت می کنید حتما با خطکش های آنالوگ آشنایی دارید. این خطکش های اهمی یا آنالوگ، گاها و به اشتباه خطکش دیجیتال خوانده می شود. شاید دلیل این اشتباه رایج این باشد که اعداد حاصل از این خط کش ها بصورت دیجیتال روی دستگاه نمایش داده می شود. برای آشنایی بیشتر با این خطکش ها مقالات (خطکش اهمی) را ببینید.

دستگاه تزریق پلاستیک