فنر قالب ستاک

سوالات متداول در مورد فنرهای قالب

در این بخش سوالات و نظرات شما عزیزان در رابطه با فنر قالب استاندارد ستاک دسته بندی و مطرح گردیده است. شما هم می توانید سوالات و نظرات خود را در بخش نظر کاربران مطرح فرمایید. همچنین می توانید با شماره تلفن 09121473023 تماس بگیرید و یا پیام بدهید از طریق تلگرام و واتزآپ نیز در خدمت شما هستم.

کاتالوگ محصولات ستاک

کاتالوگ محصولات ستاک در پایین آمده است. البته فقط کاتالوگ مربوط به فنر قالب این شرکت درج شده است. درصورتی که نیاز به دیگر کاتالوگ ها دارید، به سایت خود شرکت مراجعه کنید.

فنر قالب ستاک

فنر قالب سازی ستاک

سوال : شما فنر با برند ستاک دارید ؟

خیر، ما فروشنده فنر قالب استاندارد ستاک نیستیم. ستاک نام شرکتی است که فنر قالب برای فروش دارند. ما نماینده شرکت kalipyansan ترکیه هستیم و فنر قالب های تولید شده توسط این شرکت را عرضه میکنیم. البته فنر های قالب دارای استاندارد ISO 10243 هستند و و از نظر ابعادی مشابه هستند و میتوانید از فنر های شرکت kalipyansan استفاده کنید.

جهت خرید فنر قالب کلیک کنید.

فنر قالب سازی ستاک

خرید فنر قالب ستاک

ما نماینده محصولات عرضه شده توسط شرکت ستاک نیستیم و محصولات این شرکت را نمی فروشیم. همانطور که در بالاتر گفته شد ما نماینده kalipyansan ترکیه هستیم و محصولات شرکت kalipyansan را می فروشیم. با یک سرچ کوتاه می توانید نمایندگی‌های ایشان را بیابید.خرید فنر قالب ستاک

کاتالوگ فنر قالب ستاک

با کلیک روی تصویر زیر می توانید کاتالوک این فنرها را دریافت کنید. در ضمن کاتالوگ فنرهای شرکت Kaliyansan  نیز در ادامه آمده است.

کاتالوگ فنر قالب ستاک

 

کاتالوگ فنرها Kalibyansan

پی دی اف فنر قالب

 

 

 

 

 

خرید فنر ستاک

جهت اطلاعات بیشتر با تلفن 40663543-021 و  09121473023 تماس حاصل فرمایید .

بهترین روش نصب و نگهداری فنر قالب

خرید فنر ستاک

خرید فنر استاندارد ستاک